Jak zbudować listę mailingową marketingu internetowego za pomocą 4 prostych metod

Jak większość sprzedawców internetowych, otrzymałem i kupiłem wiele programów marketingu internetowego oraz porady od tak zwanych ekspertów. Chociaż wiele z tych rad było dobrymi, solidnymi radami, jeśli miałbym się skupić tylko na jednej, to jest to: „Jeśli naprawdę chcesz zarabiać w Internecie, MUSISZ skupić się na zbudowaniu responsywnej listy mailingowej”.

visit https://mp3site.pl/

Widzisz, pieniądze są nie tylko na liście, ale także w relacji, którą z nimi budujesz. Strategia ta jest powszechnie znana jako „marketing oparty na pozwoleniu” lub „marketing e-mailowy z opcją zgody”. W każdym razie polega po prostu na uzyskaniu nazwiska i adresu e-mail potencjalnego klienta, dzięki czemu można zbudować z nim relację w oparciu o zaufanie, mając możliwość sprzedawania im tak dużo lub tak mało, jak chcesz.

Marketing oparty na wyrażeniu zgody lub wyrażeniu zgody wymaga zgody chętnego i potencjalnego klienta na subskrypcję materiałów marketingowych, takich jak: biuletyny, katalogi i wysyłki promocyjne, za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Istnieje wiele metod, aby rozpocząć budowanie listy mailingowej marketingu internetowego, ale skoncentruję się na 4 najprostszych metodach, aby zacząć:

Więc czytaj dalej…

Prosta metoda nr 1.

Skieruj ruch na stronę Lead Capture.

Widziałem wielu sprzedawców internetowych, którzy poświęcali dużo czasu i pieniędzy na kierowanie ruchu do swoich stron internetowych i blogów, tylko po to, aby większość tego ruchu była całkowicie niewykorzystana.
Widzisz, kiedy odwiedzający odwiedza Twoją witrynę, zrobi tylko 2 rzeczy:

1. Zostań na chwilę i zwiedzaj, albo…

2. Natychmiast wyjdź.
i jest rzeczą oczywistą, że aby Twoje działania marketingowe w Internecie były opłacalne,
im dłużej masz gościa, tym więcej sprzedaży/pieniędzy możesz zarobić. Dlaczego więc nie skorzystać ze strony/systemu przechwytywania potencjalnych klientów, aby wykonać następujące czynności:

a). Zachowaj zainteresowanie odwiedzających, aby pozostali w pobliżu.

b). Zaoferuj im jakąś etyczną łapówkę za ich imię i nazwisko oraz adres e-mail, co spowoduje dodanie ich do listy mailingowej marketingu internetowego.

c). Umożliwiają szybkie i bardziej profesjonalne przedstawienie swojej oferty.

Prosta metoda nr 2.

Skorzystaj z profesjonalnej usługi e-mail marketingu.

Korzystanie z usług profesjonalnego dostawcy usług e-mail marketingu pomoże Ci zrobić wiele rzeczy, których normalnie NIE BYŁBYŚ w stanie zrobić samodzielnie, takich jak:

1. Utwórz profesjonalnie wyglądający formularz i stronę do przechwytywania potencjalnych klientów.

2. Zapewnij maksymalną dostarczalność swoich e-maili. Wraz ze wzrostem listy mailingowej marketingu internetowego, dostarczalność Twoich e-maili może stać się trudniejsza, zwłaszcza że możesz wysyłać tysiące e-maili dziennie do swoich subskrybentów.

3. Śledź swoje e-maile analityczne, aby zobaczyć, kto:

a). Otwiera twoje e-maile.
b). Kliknięcia linków w wysyłanych wiadomościach e-mail.
c). Które e-maile zostały odesłane.
d). Która strona docelowa konwertuje najlepiej.
mi). Która strona Sales konwertuje najlepiej,

Większość dostawców usług e-mail marketingu zapewnia te funkcje
ty. Udostępnianie tych dostawców wykracza poza zakres tego artykułu, ale jeśli odwiedzisz mój blog (w biografii autora), znajdziesz więcej informacji na ten temat.

Prosta metoda nr 3.

Zapewnij OGROMNĄ wartość, rozdając coś wartościowego.

Ta następna metoda jest metodą, której bardzo wielu sprzedawców internetowych po prostu nie rozumie.
Nie rozumieją, w jaki sposób można zbudować listę mailingową marketingu internetowego i tworzyć
pieniądze, rozdając coś, ale jeśli naprawdę się nad tym zastanowisz, ma to sens i działa tak:

1. Twój ruch dociera do Twojej strony pozyskiwania potencjalnych klientów, gdzie TY chcesz, aby jako minimum pozostawili swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail.

2. W zamian za ich dane osobowe wyślesz im coś BEZPŁATNIE powiązanego
cokolwiek to jest, co ich tam sprowadziło. Może to być bezpłatny raport, bezpłatny film lub bezpłatny zasób. Ważną rzeczą jest to, że musi mieć jakąś postrzeganą wartość dla twojego gościa.

3. Gratis może zostać dostarczony natychmiast (poprzez przekierowanie na stronę pobierania) lub może zostać dostarczony później w e-mailu powitalnym. Odkryłem, że dostarczenie wiadomości powitalnej jest najlepsze, ponieważ zwykle subskrybent będzie musiał potwierdzić, że chce go otrzymać, klikając link potwierdzający wysłany przez dostawcę usług e-mail, więc służy to również jako przypomnienie dla niego.